Apie mus

UAB “Komex” įkurta 1991m. Bendrovė  gamina Reflex atspindinčią termoizoliacinę plėvelę. Produkciją tiekiame ne tik Lietuvos įmonėms , bet ir eksportuojame į Latviją , Estiją, Skandinavijos šalis, Danija, Belgija  ir Olandija.

2003m.  įmonė pradėjo specializuotos saugios pakuotės - maišų ir lakštų iš plėvelės su oro burbuliukais ir putų polietileno plėvelės gamyba.  
  2008 m. pradžioje  pradėjo  gaminti plėvelę su oro burbuliukais. Modernios   įrangos  dėka gaminame plėvelę su oro burbuliukais iki 2 metrų pločio ir laminatus su   įvairiom plėvelėmis iki 7 sluoksnių. Išnaudodami įrangos galimybes  gaminame ne tik pakavimui skirtas plėveles ir laminatus, bet ir šiltnaminę plėvelę su oro burbuliukais pasižyminčia išskirtinėmis termoizoliacinėmis savybėmis, bei multirefleksines (atspindinčias) termoizoliacines plėveles pastatų apšiltinimui - KOMEX REFLEX. 
   Nuo 2009m. Komex pradėjo gaminti apsaugines pakavimo detales iš putų polietileno ir bendradarbiauja su tarptautiniu koncernu “Sealed Air” ir tapo įgaliotu atstovu Lietuvoje. 


   2012 metais UAB „KOMEX“ „Verslo žinių“ organizuojamame projekte tapo viena iš įmonių, kurioms suteiktas „Gazelė 2011“ vardas. Tai reiškia, kad mes esame viena iš 200 sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių šalies įmonių. „Gazelės“ atrankos kriterijai yra gana griežti. UAB „KOMEX", priklauso nedideliam Lietuvos įmonių procentui, kurių apyvarta per pastaruosius 3 metus augo sparčiausiai ir kurių veikla tuo pačiu buvo pelninga
.