Apie Reflex

Komex Reflex - tai atspindinčioji termoizoliacinė medžiaga, gaminama pagal tecnologija, kurią NASA sukūrė apsaugoti erdvėlaivius nuo ekstremalių išorinių veiksnių (saulės spinduliavimo ir šalčio), taupant energiją ir vietą. Tos pačios problemos aktualios ir kiekvienam apšsildančiam būstą, gamybines patalpas ar sandėlius.

Komex Reflex plevėlė- tai optimalus sprendimas, apšildant jūsų patalpas iš vidaus. Įprastinės izoliacinės medžiagos veikia šilumos sugėrimo būdu: jos sugeria į save šilumą ir palaipsniui ją atiduoda į šaltesnę patalpą.

Komex Reflex plėvelė veikia priešingai:

Ji atspindi šiluminę energiją be to ši plėvelė visiškai nesugeria ir nepraleidžia drėgmės,todėl veikia ir kaip garo izoliacija. Montuojant su įprastinėmis tūrinėmis izoliacinėmis medžiagomis Reflex R3X apsaugo turinę izoliaciją nuo drėgmės ir pagerina jos termoizoliacines savybes,bei atspindi šiluminę energiją, taip pasiekiamas optimaliausias apšiltinimas.

Koks įprastinės ir atspindinčios plėvelės veikimo principas? 
Saulės ar kito šilumos šaltinio spinduliuojama šiluma susidūria su stogu ar siena, įsigeria ir virsta šilumos energija. Šiltuoju metų laiku spinduliai turi būti sustabdyti lauke, kad nekaistų gyvenamoji patalpa, o šaltą žiemą šiluma turi būti išsaugota patalpų viduje. Įprastinė šilumos izoliacija nesustabdo šilumos judėjimo – jį sugerdama įšyla, o vėliau tą šilumą atiduoda į šaltesnę pusę, taip patiriami šilumos nuostoliai.  

Naujos kartos šilumos izoliacijos medžiagos kuriamos remiantis šilumos atspindėjimu (termoso efektas).

Atspindėjimas yra šios izoliacijos paviršiaus funkcija – jis gaunamas nuo plono 99 proc. gryno aliuminio poliruotos folijos sluoksnio. Plėvelė su oro burbuliukais atskiria aliuminio foliją oro tarpais, kad šiltoji pusė nešildytų šaltosios ir atvirkščiai, o putų polietilenas pagerina dar garso izoliacines savybes. Atspindinčioji izoliacija atspindi iki 97 proc. šilumos spindulių ir dėl savo plonumo nelaiko šilumos energijos savyje.

Montavimo specifika:

Montavimas labai paprastas, greitas ir nereikalaujantis specialių įrankių ar apsaugos priemonių. Kadangi atspindėjimas veikia tik į skaidrų paviršių, montuojant pagrindinis reiklavimas - palikti oro tarpus iš abiejų atpindinčiosios plėvelės pusių. Optimalus oro tarpas yra 2cm, nes ore iki 2,4cm nevyksta konvekcija. (Tai yra oras savaime necirkuliuoja, o šiluma perduodama tik per molekulių judėjimą. Pvz. langai su stiklo paketu yra žymiai šiltesni nei senieji, nes tarp stiklų būdavo tarpas apie 10cm, tuomet šiltas oras kyla aukštyn, šaltas leidžiasi ir taip šiluma perduodama nuo vieno paviršiaus prie kito.) Tokiu būdu pridėsite dar dviejų stiklo paketų termoizolicijos efektyvumą. Visus kraštus ir sujungimo vietas būtina izoliuoti lipnia aliuminio folijos juosta, kad neliktų jokių ertmių orui ir drėgmei judėti. Specialiai grindims Komex sukūrė Reflex G2X, kuri ypatinga tuo, kad aliuminio folija yra po plėvele su oro burbuliukais. Tokia plėvelės struktūra sukurta tam, kad tarp aliuminio folijos ir užpilto betono liktų skaidrus oro tarpas į kurį aliuminis atpindi šilumą ir apsaugo nuo betono kalkių. Naudojant kitas atspindinčias izoliacijas su aliuminio plėvele paviršiuje, Jūs prarandate atspindžio efektyvumą, nes šiltos grindys prisiglaudžia ir tiesiogiai sušildo aliuminį, ir jis šilumos nebeatspindi. 

Atspindinčiosios izoliacijos naudojimo sritys:

Viena arba kartu su kitomis standartinėmis izoliacijos medžiagomis šilumą atspindinčioji izoliacija gali būti naudojama tiek naujiems pastatams izoliuoti, tiek seniems rekonstruoti ar atnaujinti, ypač jei iš išorės renovuoti neimanoma ar neplanuojama. Šią izoliaciją galima naudoti gyvenamiesiems, komercinės ir pramoninės paskirties pastatams, taip pat ten, kur naudoti įprastą tūrinę izoliaciją tiesiog nepraktiška arba turite mažai vietos. Šios izoliacijos naudojimo sritys labai įvairios: gyvenamųjų namų, komercinių namų, žemės ūkio pastatų statyboje ir rekonstrukcijoje, sienų, rūsių, grindų, lubų, stogų ir kitų statybinių ir technologinių ertmių šiltinimui, vandens šildymo įrenginių izoliavimui, paukščių ir gyvulių laikymo patalpoms, įrenginių pastogėms, vamzdžių izoliacijai, poilsiniams vagonėliams.